Adres: HASAN EFENDİ MAH 1913 SK NO 10 K2 EFELER AYDIN

  • Sipariş Takibi
  • Müşteri Hizmetleri: 0850 259 99 66
  • E-mail:info@voipmagaza.com
logo-mockup

Bizi Tanıyın

Voip Mağaza,Voip Ürün ve Aksesularına ihtiyacı olan tüm organizasyon ve bireylerin ihtiyaçlarını profesyonelce karşılayabilecekleri ürünleri tedarik ederek toptan ya da perakende olarak satışını gerçekleştiren bir bilişim firmasıdır.

10 Yıldır Güven ve Kalitenin Adresi

Voip Mağaza; Bilişim Teknolojileri Sektöründe iyi bir alt yapı ve Ar-ge ye sahip yenilikçi,müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir firmadır, Satmış olduğu yada satacağı ürünlerin her zaman arkasında, garanti şartlarını tam anlamıyla yerine getirerek mutlu müşteri ağı kurmayı hedef edinmiştir.Voip Mağaza piyasa şartlarını takip ederek en uygun ürünü müşterilerine sunmayı arzu etmektedir.
Voip Mağaza şu an Ip Santraller, Gsm Gateway, Analog Gateway, ip Telefon, Çağrı Merkezi Kulaklıkları, Voip kulaklıklar, Çağrı Merkezi Aksesuarları, Fct Cihazları, PRI Gateway satışını gerçekleştirmektedir.

Mesai saatlerine destek ekibimiz siz müşterilerimizin sorunlarını sonuna kadar dinleyerek çözüm üretmeye çalışmaktadır. Tüm soru, sorun ve şikayetleriniz için iletişim telefonlarımız, iletişim formumuz ve adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Voip Mağaza.com Birimleri

E-Pazarlama,Müşteri Destek ve Satış,Ar-Ge Ürün geliştirme,Ürün Sorumlusu ,Yazılım ve Tasarım ekiplerinden oluşmaktadır.

Voipmagaza.com  Bu sitede yayınlanan ürünler, ürünlere ait görseller farklılık gösterebilir, ip telefon, ip santral gibi ürünlerin uyumluluk ve entegrasyonları için bilgi isteyiniz. Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır, stoğu biten ürünler normal fiyatlarndan satılmaya devam edebilir.

Güvenilir İş Ortağınız

Tüm çalışmalarımız da olduğu gibi birinci ilkemiz Güvenilir bir iş ortağınız olmak, ihtiyacınız olduğu zamanda ve kusursuz şekilde üstlendiğimiz görevleri sorunsuz şekilde teslim etmek ve desteklemek.

Zamanında Teslimat

Voip Mağaza stemizden aldığınız tüm ürünleriniz zamanında kargolanarak sizlere söz verildiği tarihte sorunsuz olarak teslim edilmektedir. Ürünleriniz hakkında merak ettiklerinizi Sipariş takip sayfasından takip edebilirsiniz.

Müşteri Odaklı Hizmet

Hizmetlerimiz de en önemli odak noktamız müşterilerimizdir, böylelikle verilen hizmetler her zaman en doğru şekilde analiz edilmiş, müşteri odaklı ve en uygun çözümler ile sonuçlandırılır.

misyonumuz

Misyonumuz

Kurulduğu günden bu yana hizmet verdiği ip teknolojileri alanlarındaki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak takip edip geliştirerek altyapı çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir.

müşterilerinin her birini iş ortağı statüsünde değerlendirerek hayatı kolaylaştıran , zaman kazandıran, bilgiye kolayca ulaşmayı sağlayan ürünler sunmayı amaçlamaktadır.  stratejisi , iş ortaklarının 7/24 destek almalarını sağlayarak güvenli, sürekli ulaşılabilir mutlu müşteri profili

visyonumuz

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Voip Mağaza Avantajları

En uygun fiyatlar ile ürünlerinizi Voip Mağazadan garantili bir şekilde alabilirsiniz. Firmanız için Santral ekipmanları ve Çağrı merkezi ihtiyaçlarınızı güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

7/24 Online müşteri temsilcimiz den ürünler hakkında bilgi alabilir ve Bulut santral, Toplu Sms gibi ürünlerimiz hakkında merak ettiklerinizi sorarak detaylı bilgilendirme alalbilirsiniz.

Voip Mağaza E- bülteni sayesinde indirim ve kampanyalı ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Kampanya günlerinde ekipmanlarınıza en ucuz ve uygun şekilde satın alabilirsiniz.

Mevcut Santrallerinizin ürünlerini sitemiz üzerinden güvenli şekilde satın alırken, kullanılan santrallerin bakım ve onarım işlemlerini de Voip Mağaza profesyonel ekipleri aracılığı ile garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Toplu SMS hizmetlerine  en uygun fiyatlar ile sahip olmak için sizlerde Müşteri temsilcimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Voip Mağaza Değerlerimiz

Değerlerimiz

Yeni zorluklarla başa çıkmak ve yeni fırsatları ele almak için evrimleştikçe, köklerimiz 2011 yılında kurduğumuz değerlere dikilmiştir

Yenilikçi

Bugün, Teknoskop ICT Çözümleri güçlü şirketler ve kamu da  dahil olmak üzere 650’den fazla kuruluşta kullanılmaktadır.

Kullanıcı Merkezli

Kullanıcılarımıza ve müşterilerimize hizmet vermeye kararlıyız. Zorluklarını ve fırsatlarını derinden anlamaya çalışıyoruz ve uygulanabilir çözümler konusunda birlikte çalışıyoruz

Araştırma Odaklı

Yıllık gelirimizin% 15’inden fazlasını Ar-Ge’ye harcıyoruz. Bu,  bilgi sistemlerinin geleceği ve geleceğini şekillendirmek için ne kadar ilerlediğimize inanırız

Döviz Kuru
× Voip Mağaza Hoş Geldiniz